531 550 840 | Szczecin ul. Santocka 18/3 czysto@praniefiran.pl

Przed zakupem zasłon pewnie nie zastanawialiście się jak je czyścić, albowiem tak naprawdę podczas podejmowania tej decyzji najważniejsze było dobranie odpowiedniego koloru oraz wzoru. Jednak później warto zastanowić się, jakie pranie zasłon będzie w naszym przypadku najlepsze. Istnieją bowiem różne metody i każdy może mieć przecież inne preferencje. Oferowane przez naszą firmę ze Szczecina pranie zasłon chemiczne jest jednym z takich rozwiązań. Rodzaj prania należy dostosować do materiału, z którego zostały wykonane zasłony.

Tkaniny posiadają specjalną apreturę, którą producenci pokrywają tkaniny w procesie produkcji. Aby dobrze dbać o swoje zasłony musisz więc znać kilka podstawowych zasad bądź też zaufać specjalistom i powierzyć pranie zasłon profesjonalistom. Niezmiernie ważne jest bowiem między innymi odpowiednie przygotowanie zasłon do samego procesu czyszczenia. Nasza firma ze Szczecina zanim rozpocznie pranie zasłon, zawsze dokładnie wytrzepuje materiał z kurzu. Później natomiast dostosowujemy odpowiedni sposób prania do określonego materiału, aby skutecznie wyczyścić tkaninę, a przy tym jej nie zniszczyć.

//praniefiran.pl/wp-content/uploads/2013/05/opt4.jpg

Skuteczne pranie zasłon w mieście Szczecin

Pralnia Eko specjalizuje się w różnego rodzaju czyszczeniu i praniu. Jedną z naszych specjalności jest właśnie pranie zasłon. Oferujemy wysokiej jakości pranie chemiczne, które pozwala właściwie doczyścić różnego typu materiały. Stosujemy tylko i wyłącznie ekologiczne rozwiązania, dzięki czemu nie zanieczyszczamy środowiska. Korzystając więc z naszych usług, dbają Państwo równocześnie o otoczenie. Jeśli potrzebne jest Państwu profesjonalne pranie zasłon w Szczecinie, to zachęcamy do skontaktowania się z nami.

To, co możemy zapewnić, to z pewnością wysoka jakość usług. Ponadto zadbamy również o właściwy dobór środków do rodzaju prania. U nas pranie zasłon jest zawsze skuteczne, dlatego też klienci, którzy raz skorzystali z naszych usług, chętnie później do nas powracają. Warto zainwestować w tego typu rozwiązanie z kilku względów. Profesjonalne pranie zasłon nie tylko jest dokładniejsze, ale równocześnie nie wpływa negatywnie na materiał. Co ważniejsze nasza firma korzysta z ekologicznych środków, dzięki czemu nie niszczy środowiska. Zachęcamy więc do bliższego zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

//praniefiran.pl/wp-content/uploads/2013/05/opt3.jpg

Odpowiednie przygotowanie zasłon do procesu czyszczenia.

Przed czyszczeniem zasłony należy dokładnie wytrzepać z kurzu,Unikaj dużego nasłonecznienia drogich materiałów takich jak jedwab,Sprawdź jakim procesem należy czyścić daną tkaninę – przepis prania powinien znajdować się na metce – jeżeli nie oddaj ją w ręce specjalistów z pralni chemicznej EKO. Wyczyścimy Twoje zasłony w odpowiedni sposób.Uważaj przy ściąganiu zasłon z karnisza aby ich nie uszkodzić i nie zahaczyć.

Pranie zasłon

Pranie chemiczne – używanie specjalnych środków chemicznych, w pralni Eko opieramy się tylko na ekologicznych rozwiązaniach.Pranie wodne – ustawienie delikatnego trybu pracy naszej pralki pozwoli uniknąć kurczenia się materiału, zasłony płuczemy bez użycia detergentu, po płukaniu dodajemy detergentu – najlepiej płynu do prania a nie proszku – lepiej rozpuszcza się w wodzie, wstawiamy delikatne wirowanie a po zakończonym procesie prania od razu wywieszamy – pozwoli to nam zaoszczędzić czasu na prasowaniu.Pranie ręczne – dotyczy bardzo delikatnych tkanin, w warunkach domowych możemy zrobić to w wannie nalewając do niej wody, wlewając płyn do prania i po wymieszaniu go z wodą – włożenia zasłon do delikatnego ręcznego ugniatania. Po praniu zasłony rozwieszamy nad wanną żeby ociekły z wody. W razie potrzeby naciągamy trochę aby wróciły do odpowiedniego stanu przed praniem.

531 550 840