531 550 840 | Szczecin ul. Santocka 18/3 czysto@praniefiran.pl

Każdy wie, czym zajmuje się pralnia, jednak nie każdy ma świadomość, w jaki sposób można zamówić pranie dywanów. Okazuje się, że jest to naprawdę proste. Jeśli planują Państwo pranie dywanów w mieście Szczecin, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Co trzeba zrobić, aby wyprać dywan? Wystarczy się z nami skontaktować, a my już resztę załatwimy. Pranie dywanów nigdy nie było takie proste. Po telefonie pracownicy naszej firmy przyjadą do Państwa, zwiną dywan i zabiorą.

Każde pranie dywanów oferowane przez naszą firmę ze Szczecina jest zawsze wykonywane z dodatkiem właściwych środków piorących. Stosowane przez nas produkty są wysokiej jakości, a przy tym bardzo skuteczne. Dobieramy takie preparaty odpowiednio do każdego rodzaju dywanu, biorąc pod uwagę między innymi rodzaj włókien. Wykonujemy pranie dywanów syntetycznych, mieszanych, ale również i innych. Po wypraniu wykonujemy dokładne płukanie oraz suszenie. Taki idealnie suchy dywan pakujemy oraz odwozimy bezpośrednio do Państwa domu.

//praniefiran.pl/wp-content/uploads/2013/05/opt5.jpg

Pranie dywanów w mieście Szczecin

Jeśli poszukują Państwo specjalistów, którzy wykonają pranie dywanów w Szczecinie, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zawsze pracujemy wedle najwyższych standardów, dzięki czemu wszyscy nasi klienci są bardzo zadowoleni z efektu. Używamy dwóch rodzajów technologii do czyszczenia dywanów, a mianowicie metodę ekstrakcyjną oraz metodę betonowania. Każde pranie dywanów wymaga odpowiedniego przygotowania. Otóż dywan czyszczony przez naszą firmę jest w pierwszej kolejności dobrze odkurzany i trzepany, co pozwala go odpowiednio przygotować do kolejnych etapów czyszczenia.

Następnie w zależności od materiału z jakiego jest zrobiony przystępujemy do czyszczenia. Dzięki temu pranie dywanów wykonane przez nas będzie bardzo skuteczne. Dywan posiada tak zwane runo – to w nim osadza się brud i roztocza. Profesjonalne trzepaczki i doskonałe środki czyszczące pozawalają usunąć nawet najmniejszy bród znajdujący się w jego wnętrzu. Dodatkowa usługa jaką jest dezynfekcja dywanu pozawala na usunięcie nieprzyjemnych zapachów z dywanu. To bardzo dobre rozwiązanie dla właścicieli zwierząt. Tego typu pranie dywanów zaleca się bowiem na przykład gdy nasz zwierzak w domu nabrudzi. Po praniu każdy z dywanów jest odwirowywany i suszony a na końcu formowany do pierwotnego stanu.

//praniefiran.pl/wp-content/uploads/2013/05/opt6.jpg

Wysokiej jakości i skuteczne pranie dywanów w Szczecinie

Pranie dywanów należy wykonywać regularnie. Pomimo odkurzania zostaje bowiem w nich brud. Do tego dochodzą jeszcze plamy z rozlanych napojów oraz innego typu zabrudzenia, które sprawiają, że dywan nie prezentuje się dobrze. Jeśli poszukują więc Państwo profesjonalnej firmy w Szczecinie, to proponujemy pranie dywanów u nas. Nie tylko zadbamy o transport, ale później skutecznie doczyścimy wszelkie zabrudzenia. Nasi pracownicy wykonują tego typu pranie w kilku etapach, dzięki czemu doczyszczamy nawet te najgłębsze zabrudzenia. Dodatkową wygodą jest usługa transportowa. Nie muszą się więc Państwo martwić o przewiezienie dywanu.

//praniefiran.pl/wp-content/uploads/2013/05/opt7.jpg

531 550 840